Przedszkole nr 87 w Warszawie

Przedszkole nr 87 w Warszawie - Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

 • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz naszej dzielnicy docenił wyróżniających się nauczycieli specjalną nagrodą. Wśród laureatów tegorocznej nagrody jest Pani Justyna Ziółkowska-Czajka, wieloletni, doświadczony nauczyciel naszego przedszkola, obecnie wychowawca Żabek. Serdecznie gratulujemy!!!

  Więcej
 • Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Żoliborz za wieloletnią pracę na rzecz żoliborskiej oświaty, otrzymała Pani Agnieszka Michalik. Serdecznie gratulujemy!!!

  Więcej
 • W naszym Przedszkolu w grupie V, był realizowany projekt "Zawodowe Przedszkolaki" autorstwa Pauliny Tusińskiej i Joanny Pyzara. Projekt ten został zgłoszony do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017 i przeszedł do drugiego etapu wraz z 7 innymi placówkami z całej Warszawy. Brawo przedszkolaki!!!

  Więcej
 • Nasze przedszkole brało udział w programie "Chronimy Dzieci" po spełnieniu wszystkich wymagań zdobyliśmy certyfikat. Program i jego założenia są dostępne dla Rodziców w biblioteczce.

  Więcej
 • Nagroda Prezydenta

  W Dzień Edukacji Narodowej Prezydent Warszawy wręczyła nagrody 88 nauczycielom i dyrektorom stołecznych szkół i innych placówek oświatowych. Wśród laureatów znalazła się także nasza Pani Dyrektor, serdecznie gratulujemy!!!

  Więcej
 • Nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej otrzymała Pani Joanna Pyzara. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

  Więcej
 • Sukces naszego przedszkola

  W wakacje otrzymaliśmy wiadomość, że nasz projekt "Witajcie w naszej bajce" zgłoszony do Konkursu na najlepszy projekt z zakresu Edukacji Kulturalnej  przeszedł do drugiego etapu. Autorkami projektu są Pani Joanna Pyzara i Katarzyna Paczuska, realizacja projektu odbyła się przy udziale wszystkich nauczycielek.

  23 września Pani Joanna Pyzara zaprezentowała działania w ramach tego projektu  w

   " Promie kultury" na Saskiej Kępie. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy realizacji naszego projektu!

  Więcej