Przedszkole nr 87 w Warszawie

Przedszkole nr 87 w Warszawie - Konkursy dla dzieci

Konkursy dla dzieci

 • "Sen o Warszawie"

  Na IV Konkursie Wokalnym "Warszawa w piosence" nasze przedszkole reprezentował Adaś Panek z grupy Biedronek. Razem z Panią Justyną Ziółkowską-Czajka przygotował piosenkę pt. "Sen o Warszawie". Gratulujemy talentu!

  Więcej
 • "Ptaki zimą"

  Alicja Popiel z grupy Biedronek wykonała przepiękną pracę na konkurs plastyczny pt. "Ptaki zimą". Ogromnie cieszy nas, że podopieczni tak chętnie reprezentują nasze przedszkole na żoliborskich i warszawskich konkursach.

  Więcej
 • "Mali przyjaciele zwierząt"

  29 marca 2019r. dwie dziewczynki z grupy Pszczółek, Helenka Sztank i Ola Wierzchowska, wybrały się na konkurs wiedzy przyrodniczo-łowieckiej pt. "Mali przyjaciele zwierząt". Dziewczynki przygotowała do konkursu Pani Paulina Tusińska. Szeroki zakres wiedzy, jakim się wykazały, pomógł zająć I miejsce. Dziewczynki wróciły do przedszkola ze wspaniałymi nagrodami i pięknymi dyplomami. Gratulujemy!

  Więcej
 • "Świąteczne anioły"

  W styczniu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Świąteczne Anioły", w którym wzięły udział dzieci z grupy Biedronek. Ich prace były naprawdę przepiękne! Doczekały się nie tylko publikacji, ale również nagród rzeczowych, w formie książek. Serdecznie gratulujemy Kubie K. przygotowanemu przez Panią Justynę Ziółkowską-Czajka oraz Adamowi P., przygotowanemu przez Panią Annę Świerczek.

  Więcej
 • 16 stycznia dzieci z grupy Biedronek w składzie: Julia B., Mariola D., Aleksander F., Jakub K., Wiktor J., Adam P., Alicja P., Natalia W., oraz dzieci z grupy Żabek: Sara S. i Hania R. wzięły udział w VII Warszawskim Koncercie Kolęd i Pastorałek "Gloria, gloria zaśpiewajmy". Wykonanie i interpretacja pastorałki "Maleńki Jezu śpij", przygotowanej przez Panią Justynę Ziółkowską - Czajka, zostało nagrodzone indywidualnym wyróżnieniem. Rozpiera nas radość i duma, że nasze przedszkolaki prezentują swoje talenty na tak wysokim poziomie.

  Więcej
 • "Wolność jest w nas!"

  Chętne dzieci z grupy Żabek wykonały prace plastyczne na konkurs pt. "Wolność jest w nas! Dumni ze swojej niepodległej". Był to VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży do lat 16, pod Patronatem Honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, organizowany przez Fundację Skarbowości im. Jana Pawła II. Serdecznie dziękujemy Sarze Sokolińskiej, Saszy Medvid, Alicji Kamińskiej, Liwii Głębockiej, Witkowi Głębockiemu, Marysi Jasielskiej, Marysi Gawrjołek oraz Wiktorii Nazimek za wykonanie przepięknych prac.

   
   
   
  Więcej
 • Dwoje dzieci z grupy Biedronek wybrało się wraz z Panią Justyną Ziółkowską-Czajka na konkurs "Ze śpiewnika dawnej Warszawy" do Okęckiej sali widowiskowej. Ala Popiel zaśpiewała piosenkę pt. "Warszawskie dzieci", a Kuba Kajko zaprezentował utwór pt. "Pałacyk Michla". Dzieci otrzymały upominki za piękne występy, a Kuba specjalne wyróżnienie za strój z epoki dawnej Warszawy. Serdecznie gratulujemy Ali i Kubusiowi talentu i odwagi, która jest zdecydowanie niezbędna przy występach przed tak dużą publicznością. 

  Więcej
 • Chętne dzieci z grupy Pszczółek wzięły udział w konkursie pt. "Niepodległa. Żoliborskie ścieżki niepodległej" organizowanym przez Urząd Dzielnicy Żoliborz. W ten sposób upamiętniliśmy bohaterów walczących o wolność naszej Ojczyzny. Ola Wierzchowska, Julek Jastrzębski, Mikołaj Sołtysiak, Kuba Pyzara i Antoś Pawlik pod nadzorem Pani Pauliny Tusińskiej, wykonali piękne prace przedstawiające Józefa Piłsudskiego, Artura Oppmana "Or-Ota" i walczących żołnierzy. 

  Więcej