Zasady funkcjonowania

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30.

Przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Posiada pięć oddziałów dziecięcych. W każdej grupie pracują 2 nauczycielki oraz personel obsługowy.

W oddziale dzieci 3-letnich dodatkowo zatrudniona jest pomoc nauczyciela. Kadrę pedagogiczną stanowią wykwalifikowane młode nauczycielki z przygotowaniem pedagogicznym.

Sale dziecięce są przestrzenne i słoneczne, estetycznie urządzone. Parterowy budynek Przedszkola otacza ogród o powierzchni 3911m 2 pełen zieleni i drzew. W 2007r. przeprowadzony został generalny remont budynku Przedszkola a w latach 2008/2010 modernizacja ogrodu i przebudowa alejek wewnętrznych. W roku 2015 przeprowadzono przebudowę budynku przedszkolnego celem utworzenia 5-go oddziału dziecięcego.

Tereny zabaw stanowią trawniki połączone ze sobą chodnikami komunikacyjnymi. Każdy oddział dziecięcy ma własny plac zabaw z zabawkami terenowymi inspirującymi do twórczych działań na powietrzu. Wszystkie zabawki posiadają atesty użytkowania i są bezpieczne. Posiadamy również trzy piaskownice i zabawki do nich. Cały ogród otacza wysokie ogrodzenie, wzdłuż którego rośnie młody żywopłot.

Systematycznie w miarę posiadanych środków przeprowadzamy modernizację Przedszkola, aby jego wyposażenie było nowoczesne, bezpieczne i estetyczne.

Data stworzenia : 2016-09-19 15:54 Autor : AniaS Data publikacji : 2016-09-19 15:54 Osoba udostępniająca na stronie : AniaS Data ostatniej modyfikacji : 2016-09-21 12:24 Osoba modyfikująca : AniaS