Przedszkole nr 87 w Warszawie

Rada Rodziców dzieciom

 • 17 stycznia odbyły się kolejne zajęcia Labolo refundowane przez Radę Rodziców. Tym razem zagłębialiśmy się w temat "Tajemnica mieszanin". Dzieci poznały różne rodzaje mieszanin, a także mogły porównać, czym jest mieszanina jednorodna i niejednorodna.

   

  Więcej
 • Prezenty świąteczne

  W tym roku tuż przed świętami nasze przedszkole odwiedził w nocy Mikołaj. W każdej sali pod choinką zostawił kilka prezentów. Rano dzieci miały przemiłą niespodziankę! Z radością rozpakowały podarunki. Wszystkie rzeczy zostały sfinansowane ze środków Rady Rodziców. Są to zabawki, gry i pomoce dydaktyczne, którymi dzieci bawią się codziennie w sali. 

  Więcej
 • 28 listopada wszystkie przedszkolaki wzięły udział w przedstawieniu pt. "Przygoda w starej Warszawie", ufundowanym przez Radę Rodziców. Wspólnie z artystami śpiewaliśmy i tańczyliśmy do utworów z dawnych lat, takich jak np. "Płynie Wisła", czy "Na lewo most". Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały także legendy o warszawskiej syrence. 

  Więcej
 • LABOLO

  22 listopada odbyły się drugie zajęcia z cyklu "Labolo", podczas których dzieci mają okazję zobaczyć eksperymenty badawcze wykonywane przez chemika. Tym razem podczas warsztatów poszerzaliśmy wiedzę na temat gęstości płynów. Sprawdzaliśmy, jakie płyny różnią się gęstością mieszając je ze sobą. Zajęcia są opłacone z funduszy Rady Rodziców.

  Więcej
 • 25 października 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie na temat  "Finansowych i poza-finansowych możliwości wsparcia działań rad rodziców". Zostało ono poprowadzone przez fundację Civis Polonus. W zebraniu wzięli udział chętni rodzice i nauczyciele naszej placówki. Dowiedzieliśmy się, w jakich instytucjach możemy składać wnioski, aby pozyskać dodatkowe fundusze lub/i rzeczy dla naszego przedszkola.

  Więcej

Regulamin Rady Rodziców

 • Warszawa, 11 stycznia 2008r.

   

  Regulamin Rady Rodziców Przedszkola nr 87 ul. Broniewskiego 9D 01-780 Warszawa

  1. Postanowienia ogólne

  § 1

  1. Rada Rodziców, zwana dalej „Radą”, reprezentuje ogół rodziców wychowanków przedszkola.
  2. Rada działa na podstawie ustawy o systemie oświaty, statutu przedszkola i niniejszego regulaminu.
  Więcej