Rada Rodziców dzieciom

• Prezenty świąteczne

W tym roku tuż przed świętami nasze przedszkole odwiedził w nocy Mikołaj. W każdej sali pod choinką zostawił kilka prezentów. Rano dzieci miały przemiłą niespodziankę! Z radością rozpakowały podarunki. Wszystkie rzeczy zostały sfinansowane ze środków Rady Rodziców. Są to zabawki, gry i pomoce dydaktyczne, którymi dzieci bawią się codziennie w sali.

• 28 listopada wszystkie przedszkolaki wzięły udział w przedstawieniu pt. "Przygoda w starej Warszawie", ufundowanym przez Radę Rodziców. Wspólnie z artystami śpiewaliśmy i tańczyliśmy do utworów z dawnych lat, takich jak np. "Płynie Wisła", czy "Na lewo most". Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały także legendy o warszawskiej syrence.

• LABOLO

22 listopada odbyły się drugie zajęcia z cyklu "Labolo", podczas których dzieci mają okazję zobaczyć eksperymenty badawcze wykonywane przez chemika. Tym razem podczas warsztatów poszerzaliśmy wiedzę na temat gęstości płynów. Sprawdzaliśmy, jakie płyny różnią się gęstością mieszając je ze sobą. Zajęcia są opłacone z funduszy Rady Rodziców.

• 25 października 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie na temat  "Finansowych i poza-finansowych możliwości wsparcia działań rad rodziców". Zostało ono poprowadzone przez fundację Civis Polonus. W zebraniu wzięli udział chętni rodzice i nauczyciele naszej placówki. Dowiedzieliśmy się, w jakich instytucjach możemy składać wnioski, aby pozyskać dodatkowe fundusze lub/i rzeczy dla naszego przedszkola.

• Wrzesień 2018

Zajęcia w grupie Biedroneczek

20 września - Zajęcia fundowane ze środków Rady Rodziców dla wszystkich dzieci „Lobolo - doświadczanie przez eksperymentowanie

Regulamin Rady Rodziców

• Warszawa, 11 stycznia 2008r.

Regulamin Rady Rodziców Przedszkola nr 87 ul. Broniewskiego 9D 01-780 Warszawa

1. Postanowienia ogólne

§ 1

1. Rada Rodziców, zwana dalej „Radą”, reprezentuje ogół rodziców wychowanków przedszkola.
    2. Rada działa na podstawie ustawy o systemie oświaty, statutu przedszkola i niniejszego regulaminu.