Przedszkole nr 87 w Warszawie

Rada Rodziców dzieciom

 • Labolo

  30 października w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia Labolo - eksperymentowanie przez doświadczanie. Warsztaty są finansowane z funduszy Rady Rodziców. Na pierwszych zajęciach w roku szkolnym 2019/2020 dzieci miały okazję obserwować różne rodzaje substancji i wspólnie z prowadzącą, badać ich gęstość i strukturę. 

  Więcej
 • Piknik Rodzinny

  27 września powitaliśmy jesień. Na terenie przedszkolnego placu zabaw odbył się Piknik Rodzinny - Dzień Pieczonego Ziemniaka. Dzieci z grupy Misiów, Żabek i Pszczółek rozpoczęły imprezę krótkim występem artystycznym. Potem wspólnie z najbliższymi ruszyły do zabawy. Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu Pikniku, a także udział w zawodach sportowych. Ogromne podziękowania dla najaktywniejszych Rodziców, bez pomocy których impreza nie byłaby tak udana: Pani Ani Stefaniak (gr.IV), obejmującej stanowisko z malowaniem buziek, Pani Ani Ślubowskiej (gr.III) za opiekę nad kącikiem plastycznym, Pani Justynie Pawłowskiej-Gałązka (gr.III) za opiekę nad stoiskiem z biżuterią, Państwu Chądzyńskim (gr.V) za symboliczne posadzenie drzewka na terenie placu zabaw gr. I, a także wszystkim Rodzicom, którzy służyli pomocą przy stoiskach w czasie imprezy.
  ​Z funduszy Rady Rodziców zostało opłacone stoisko z dinozaurami, które podczas pikniku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. 

  Więcej
 • 17 stycznia odbyły się kolejne zajęcia Labolo refundowane przez Radę Rodziców. Tym razem zagłębialiśmy się w temat "Tajemnica mieszanin". Dzieci poznały różne rodzaje mieszanin, a także mogły porównać, czym jest mieszanina jednorodna i niejednorodna.

   

  Więcej
 • Prezenty świąteczne

  W tym roku tuż przed świętami nasze przedszkole odwiedził w nocy Mikołaj. W każdej sali pod choinką zostawił kilka prezentów. Rano dzieci miały przemiłą niespodziankę! Z radością rozpakowały podarunki. Wszystkie rzeczy zostały sfinansowane ze środków Rady Rodziców. Są to zabawki, gry i pomoce dydaktyczne, którymi dzieci bawią się codziennie w sali. 

  Więcej
 • 28 listopada wszystkie przedszkolaki wzięły udział w przedstawieniu pt. "Przygoda w starej Warszawie", ufundowanym przez Radę Rodziców. Wspólnie z artystami śpiewaliśmy i tańczyliśmy do utworów z dawnych lat, takich jak np. "Płynie Wisła", czy "Na lewo most". Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały także legendy o warszawskiej syrence. 

  Więcej

Regulamin Rady Rodziców

 • Warszawa, 11 stycznia 2008r.

   

  Regulamin Rady Rodziców Przedszkola nr 87 ul. Broniewskiego 9D 01-780 Warszawa

  1. Postanowienia ogólne

  § 1

  1. Rada Rodziców, zwana dalej „Radą”, reprezentuje ogół rodziców wychowanków przedszkola.
  2. Rada działa na podstawie ustawy o systemie oświaty, statutu przedszkola i niniejszego regulaminu.
  Więcej