Nasze sukcesy

• Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Żoliborz za wieloletnią pracę na rzecz żoliborskiej oświaty, otrzymała Pani Agnieszka Michalik. Serdecznie gratulujemy!!!

• W naszym Przedszkolu w grupie V, był realizowany projekt "Zawodowe Przedszkolaki" autorstwa Pauliny Tusińskiej i Joanny Pyzara. Projekt ten został zgłoszony do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017 i przeszedł do drugiego etapu wraz z 7 innymi placówkami z całej Warszawy. Brawo przedszkolaki!!!

• Nasze przedszkole brało udział w programie "Chronimy Dzieci" po spełnieniu wszystkich wymagań zdobyliśmy certyfikat. Program i jego założenia są dostępne dla Rodziców w biblioteczce.

• Nagroda Prezydenta

W Dzień Edukacji Narodowej Prezydent Warszawy wręczyła nagrody 88 nauczycielom i dyrektorom stołecznych szkół i innych placówek oświatowych. Wśród laureatów znalazła się także nasza Pani Dyrektor, serdecznie gratulujemy!!!

• Nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej otrzymała Pani Joanna Pyzara. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• Sukces naszego przedszkola

W wakacje otrzymaliśmy wiadomość, że nasz projekt "Witajcie w naszej bajce" zgłoszony do Konkursu na najlepszy projekt z zakresu Edukacji Kulturalnej  przeszedł do drugiego etapu. Autorkami projektu są Pani Joanna Pyzara i Katarzyna Paczuska, realizacja projektu odbyła się przy udziale wszystkich nauczycielek.

23 września Pani Joanna Pyzara zaprezentowała działania w ramach tego projektu  w

" Promie kultury" na Saskiej Kępie. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy realizacji naszego projektu!