Przedszkole nr 87 w Warszawie

Konkursy dla dzieci

 • "Wolność jest w nas!"

  Chętne dzieci z grupy Żabek wykonały prace plastyczne na konkurs pt. "Wolność jest w nas! Dumni ze swojej niepodległej". Był to VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży do lat 16, pod Patronatem Honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, organizowany przez Fundację Skarbowości im. Jana Pawła II. Serdecznie dziękujemy Sarze Sokolińskiej, Saszy Medvid, Alicji Kamińskiej, Liwii Głębockiej, Witkowi Głębockiemu, Marysi Jasielskiej, Marysi Gawrjołek oraz Wiktorii Nazimek za wykonanie przepięknych prac.

   
   
   
  Więcej
 • Dwoje dzieci z grupy Biedronek wybrało się wraz z Panią Justyną Ziółkowską-Czajka na konkurs "Ze śpiewnika dawnej Warszawy" do Okęckiej sali widowiskowej. Ala Popiel zaśpiewała piosenkę pt. "Warszawskie dzieci", a Kuba Kajko zaprezentował utwór pt. "Pałacyk Michla". Dzieci otrzymały upominki za piękne występy, a Kuba specjalne wyróżnienie za strój z epoki dawnej Warszawy. Serdecznie gratulujemy Ali i Kubusiowi talentu i odwagi, która jest zdecydowanie niezbędna przy występach przed tak dużą publicznością. 

  Więcej
 • Chętne dzieci z grupy Pszczółek wzięły udział w konkursie pt. "Niepodległa. Żoliborskie ścieżki niepodległej" organizowanym przez Urząd Dzielnicy Żoliborz. W ten sposób upamiętniliśmy bohaterów walczących o wolność naszej Ojczyzny. Ola Wierzchowska, Julek Jastrzębski, Mikołaj Sołtysiak, Kuba Pyzara i Antoś Pawlik pod nadzorem Pani Pauliny Tusińskiej, wykonali piękne prace przedstawiające Józefa Piłsudskiego, Artura Oppmana "Or-Ota" i walczących żołnierzy. 

  Więcej