CO NOWEGO

 • Fabryka Bombek

  Dzieci z gr IV i V wybrały się na wycieczkę do fabryki bombek. Była to niesamowita przygoda, mieliśmy możliwość poznania historii powstania bombki i jej etapów produkcji. Każde dziecko mogło także sprawdzić się w samodzielnym dekorowaniu swojej bombki.

  Więcej
 • Labo odkrywcy

  W dniu 30 listopada, odbyły się warsztaty laboratoryjne, podczas których dzieci odkrywały fascynujący świat chemii i fizyki. Dzieci mogły także samodzielnie wykonywać ciekawe eksperymenty.

  Więcej
 • Zabawy Andrzejkowe

  W naszym przedszkolu odbyły się Zabawy Andrzejkowe, każda grupa miała możliwość wróżenia i udziału w zabawach integracyjnych nawiązujących do tradycji ludowych.

  Więcej
 • Koledzy Pana Pantofelka

  W listopadzie odbyły się zajęcia edukacyjne podczas których dzieci zdobyły wiedzę czym są bakterie, wirusy. Dzieci miały możliwość zapoznania się z wyglądem pantofelka a także mogły oglądać różne organizmy przez mikroskop. Była to bardzo ciekawa i pouczająca lekcja.

  Więcej
 • Warsztaty robienia Pizzy

  Dzieci z grupy II, IV i V uczestniczyły w warsztatach robienia Pizzy. Dowiedzieliśmy się jak robi się ciasto na pizze i jakie składniki możemy dodać. Dzieci miały możliwość samodzielnego wybrania dodatków a potem degustacji zrobionej przez siebie pizzy. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz upominki zafundowane przez Pizzerię Dominium.

  Więcej
 • Żywa lekcja przyrody

  Do naszego przedszkola zawitały niesamowite Sowy. Poznaliśmy sowę płomykową o imieniu Tytka i sowę puszczyk o imieniu Leosia. Dzieci mogły się dowiedzieć o życiu i zwyczajach tych niesamowitych ptaków. 

  Więcej
 • Pasowanie na Predszkolaka

  Wreszcie nasi najmłodsi koledzy dostąpili zaszczytu pasowania na przedszkolaka. Uroczystość ta została połączona z zabawami integracyjnymi razem z Rodzicami. Dzielne maluchy dały rade i pięknie wystąpiły przed publicznością.

  Więcej
 • W listopadzie zaprosiliśmy Rodziców na zajęcia otwarte. Rodzice mieli możliwość obserwowania swojego dziecka podczas przygotowanych zajęć ale także aktywnie w nich uczestniczyli. Dziękujemy za Waszą obecność.

  Więcej
 • Bajkowe Postacie

  W ramach projektu "Mamo, Tato pobaw się ze mną" 15 listopada zorganizowaliśmy wystawę prac pt. "Bajkowe postacie". Dziękujemy wszystkim za udział, powstały piękne i bardzo pomysłowe prace.

  Więcej
 • Wernisaż prac plastycznych

  Od 13 listopada w naszym przedszkolu mogliśmy podziwiać jesienne prace plastyczne. Jak co roku, dzieci wykazały się dużą pomysłowością i artystycznymi umiejętnościami.

  Więcej
Data stworzenia : 2014-11-28 14:08 Autor : katarzynap Data publikacji : 2014-11-28 14:08 Osoba udostępniająca na stronie : katarzynap Data ostatniej modyfikacji : 2017-10-05 20:48 Osoba modyfikująca : katarzynap