• Czas na Karnawał

Tuż po Nowym Roku wróciliśmy do przedszkola pełni sił. Przyszedł czas, aby wykorzystać je na wspólne tańce i zabawy podczas balu karnawałowego. 10 stycznia dzieci włożyły przebrania, zapozowały fotografowi do zdjęć i ruszyły do tańca :)

• Wieczornica

17 grudnia był dla nas wyjątkowym dniem... W przedszkolu gościliśmy naszych najbliższych. Dzieci zaprezentowały rodzicom i rodzeństwu jasełka, tańce aniołków, przepięknie śpiewane kolędy. Był to dzień pełen ciepła, radości, doniosłości i świątecznej atmosfery.

• Dzień Guzika

12 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Guzika. Dzieci klasyfikowały guziki według kształtów, kolorów i liczby dziurek, budowały zbiory, tworzyły rozmaite figury, grały guzikami, robiąc wyścigi. Ten pozorny przedmiot, dostępny w każdym domu, sprawił dzieciom mnóstwo radości.

• Spotkanie z Seniorami

W połowie grudnia dzieci z gr. Żabek wybrały się w odwiedziny do Klubu Szafir na spotkanie z Seniorami. Tam odbyło się wspólne strojenie choinki i śpiewanie kolęd. Wszyscy poczuli magię zbliżających się Świąt!

• Spartakiada 2019

5 grudnia nasze najstarsze przedszkolaki, z gr. IV i V, wybrały się do pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 267 na coroczną Spartakiadę Mikołajkową. Dzieci z radością uczestniczyły w zabawach sportowych, sprawdzając własne możliwości. Wszyscy zostali nagrodzeni przepięknymi medalami za chęci i ogromną aktywność.