CO NOWEGO

 • Finansowy Elementarz

  W naszym przedszkolu został zrealizowany projekt "Finansowy Elementarz"prowadzony przez Fundację Banku Millennium we współpracy z Fundacją Verba. Zajęcia miały na celu kształtowanie nawyków oszczędzania i planowania, uświadomienia dzieciom różnicy między potrzebą a zachcianką i wyjaśnienia pojęcia wartość pieniądza. 

  Więcej
 • Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci. Praca z dzieckiem zdolnym i rozwijanie zainteresowań. Profilaktyka aktywności ruchowej. Pomysłodawcą projektu jest Dyrektor Przedszkola nr 87 Sylwia Ząbek a realizatorami Nauczyciele Przedszkola nr 87.

  Więcej
 • "Pinokio"

   29 września dzieci z oddziału IV i V wybrały się do kina Elektronik na spektakl teatralny pt ,,Pinokio". Zachwyceni podziwialiśmy przepiękne kostiumy aktorów i z radością oglądaliśmy przedstawienie.

  Więcej
 • Dzień ziemniaka

  4 października odbyła się wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Borki pod Radzyminem. Dzieci z grupy IV i V brały udział w jesiennej lekcji pt ,,Skąd się biorą ziemniaki" Na miejscu czekały na dzieci same atrakcje. Była przejażdżka wozem, spacer po zagajniku, strzelanie z łuku do tarczy, łowienie żelowych ryb, karmienie zwierząt hodowlanych oraz krótka lekcja i zapoznanie się z narzędziami rolniczymi. Nie mogło też zabraknąć wyprawy na kartoflisko oraz własnoręcznego zbierania ziemniaków do wiaderek. W programie naszej wycieczki było również pieczenie ziemniaczków jak i wspólne smażenie kiełbasy.

  Więcej
 • Dzieci z grupy IV i V miały możliwość rozmowy i poznania Mistrza Polski w pięcioboju nowoczesnym Pana Wojciecha Koniecznego. Pan Wojtek obecnie jest trenerem pływania, ratownikiem WOPR, instruktorem szermierki i snowboardu. Dzieci dowiedziały się jaka była jego droga do sukcesu i jak wiele trzeba ćwiczyć aby osiągnąć swój cel. Do sukcesów Pana Wojtka można zaliczyć m.in. tytuł Mistrza Polski w pięcioboju nowoczesnym, Mistrza Warszawy w Triathlonie, udział w Mistrzostwach Europy w Pięcioboju Nowoczesnym.  

  Więcej
 • Wizyta Pszczelarza

  Nasze przedszkole odwiedził pszczelarz. Dzieci miały okazję poznać zawód pszczelarza, utrwalić wiadomości na temat życia i funkcjonowania pszczół. Były zabawy ruchowe, trochę języka angielskiego i słodki poczęstunek. 

  Więcej
 • Lekcja muzealna

  20 września grupa IV wybrała się do Muzeum na lekcję pt. "Ptaki, robaki i inne zwierzaki". Dzieci zgodnie stwierdziły, że Muzeum wcale nie musi być nudne.

  Więcej
 • Dzień Przedszkolaka

  W naszym Przedszkolu z okazji Dnia Przedszkolaka w każdej grupie odbyły się wspólne zabawy z Rodzicami. Były tańce , śpiewy, pokazy skręcania balonów, wspólne zabawy a na koniec poczęstunek. Mamy nadzieję, że przedszkolaki udowodniły, że mogą się super bawić mimo niesprzyjającej pogody. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.

  Więcej
 • Wizyta w Piekarni

  W czerwcu grupa V wybrała się na wycieczkę do piekarni. Dzieci miały możliwość zapoznania się z zawodem piekarza oraz samodzielnie wyrobić ciasto na bułki. Było to ciekawe doświadczenie.

  Więcej
 • Wycieczka integracyjna

  Grupa V w czerwcu zorganizowała wycieczkę integracyjną z rodzicami do gospodarstwa agroturystycznego. Mieliśmy możliwość udziału w warsztatach plastycznych, zwiedzania mini zoo, jazdy na koniach, udziału w zawodach sportowych oraz wspólnego ogniska.  

  Więcej
Data stworzenia : 2014-11-28 14:08 Autor : katarzynap Data publikacji : 2014-11-28 14:08 Osoba udostępniająca na stronie : katarzynap Data ostatniej modyfikacji : 2017-10-05 20:48 Osoba modyfikująca : katarzynap