Przedszkole nr 87 w Warszawie

"Ze śpiewnika dawnej Warszawy"

"Ze śpiewnika dawnej Warszawy"

Dwoje dzieci z grupy Biedronek wybrało się wraz z Panią Justyną Ziółkowską-Czajka na konkurs "Ze śpiewnika dawnej Warszawy" do Okęckiej sali widowiskowej. Ala Popiel zaśpiewała piosenkę pt. "Warszawskie dzieci", a Kuba Kajko zaprezentował utwór pt. "Pałacyk Michla". Dzieci otrzymały upominki za piękne występy, a Kuba specjalne wyróżnienie za strój z epoki dawnej Warszawy. Serdecznie gratulujemy Ali i Kubusiowi talentu i odwagi, która jest zdecydowanie niezbędna przy występach przed tak dużą publicznością. 


Data wytworzenia: 2018-12-08 23:11 Autor: Paulina Tusińska Data publikacji: 2018-12-08 23:11 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2018-12-08 Osoba modyfikująca: katarzynap