Przedszkole nr 87 w Warszawie

"Wolność jest w nas!"

"Wolność jest w nas!"

Chętne dzieci z grupy Żabek wykonały prace plastyczne na konkurs pt. "Wolność jest w nas! Dumni ze swojej niepodległej". Był to VIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży do lat 16, pod Patronatem Honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, organizowany przez Fundację Skarbowości im. Jana Pawła II. Serdecznie dziękujemy Sarze Sokolińskiej, Saszy Medvid, Alicji Kamińskiej, Liwii Głębockiej, Witkowi Głębockiemu, Marysi Jasielskiej, Marysi Gawrjołek oraz Wiktorii Nazimek za wykonanie przepięknych prac.

 
 
 

Data wytworzenia: 2018-12-14 22:20 Autor: Paulina Tusińska Data publikacji: 2018-12-14 22:20 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2018-12-14 Osoba modyfikująca: katarzynap