Przedszkole nr 87 w Warszawie

Rodzic Ekspertem - masaż

Drukuj
1 2 3

11 grudnia do grupy Misiów dotarł wyjątkowy gość. To mama jednego z chłopców, która tego dnia zamieniła się dla nas w prawdziwego eksperta w swoim fachu. Pani Alicja zawodowo zajmuje się masażem. Dzięki niej mogliśmy nie tylko doświadczyć masażu, ale również dowiedzieć się, co daje masaż i w jakim celu się go wykonuje. Poznaliśmy także trochę historii związanej z danym tematem, pobudzaliśmy zmysł węchu przy pomocy olejków zapachowych. Dzieci świetnie radziły sobie z rozpoznawaniem zapachów i masowaniem kolegów. Dziękujemy za wspaniałe doświadczenie!


Data wytworzenia: 2019-01-03 22:15 Autor: katarzynap Data publikacji: 2019-01-03 22:15 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2019-01-03 Osoba modyfikująca: katarzynap