Przedszkole nr 87 w Warszawie

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Drukuj
1 2 3

Poniedziałek, 29 października, był dla nas niezwykle ważnym dniem. W grupie Kotków odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Dzieci przepięknie śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. Od teraz są już prawdziwymi Przedszkolakami :) W starszych grupach odbyły się wówczas warsztaty jesienne z udziałem rodziców. Każda grupa zaprezentowała krótką scenkę teatralną wprowadzającą w temat zajęć. Następnie współpracując z rodzicami, dzieci wykonywały prace plastyczne. Dzisiejszy dzień był dla wszystkich bardzo emocjonujący i przyniósł mnóstwo radości.


Data wytworzenia: 2018-11-12 22:04 Autor: Paulina Tusińska Data publikacji: 2018-11-12 22:04 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-12 Osoba modyfikująca: katarzynap