Przedszkole nr 87 w Warszawie

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego powstała publikacja skierowana do rodziców dziecka, u którego stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę oraz do opiekunów wychowujących dziecko z niepełnosprawnością.

Celem Mazowieckiego Informatora dla Rodziców i Opiekunów Dziecka  Niepełnosprawnością jest przekazanie rodzicom i opiekunom pełnej wiedzy o systemie wsparcia w zakresie specjalistycznej opieki medycznej, psychologicznej oraz społecznej. Informator w wersji elektronicznej dostępny jest na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce Rodzice i Uczniowie – Informacje bieżące.


Data wytworzenia: 2018-06-07 11:31 Autor: katarzynap Data publikacji: 2018-06-01 00:01 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2018-06-07 Osoba modyfikująca: katarzynap