Przedszkole nr 87 w Warszawie

Kiermasz prac bożonarodzeniowych

Drukuj
1 2 3

Po raz kolejny w naszym przedszkolu został zorganizowany kiermasz ozdób świątecznych. Przez kilkanaście dni dzieci wraz z nauczycielkami przygotowywały piękne prace, takie jak: stroiki, kartki, aniołki, bombki czy lampiony. Wszystkie ozdoby cechowała staranność i pomysłowość a można było je podziwiać w wejściu głównym. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci, rodziców i dziadków. Fundusze zebrane podczas wystawy zostaną przeznaczone na potrzeby przedszkola. Bardzo dziękujemy zarówno wszystkim wykonawcom jak i nabywcom tak niepowtarzalnych prac bożonarodzeniowych. 


Data wytworzenia: 2018-01-15 21:29 Autor: katarzynap Data publikacji: 2018-01-15 21:29 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2018-01-15 Osoba modyfikująca: katarzynap