Przedszkole nr 87 w Warszawie

"Gloria, gloria zaśpiewajmy"

"Gloria, gloria zaśpiewajmy"

16 stycznia dzieci z grupy Biedronek w składzie: Julia B., Mariola D., Aleksander F., Jakub K., Wiktor J., Adam P., Alicja P., Natalia W., oraz dzieci z grupy Żabek: Sara S. i Hania R. wzięły udział w VII Warszawskim Koncercie Kolęd i Pastorałek "Gloria, gloria zaśpiewajmy". Wykonanie i interpretacja pastorałki "Maleńki Jezu śpij", przygotowanej przez Panią Justynę Ziółkowską - Czajka, zostało nagrodzone indywidualnym wyróżnieniem. Rozpiera nas radość i duma, że nasze przedszkolaki prezentują swoje talenty na tak wysokim poziomie.


Data wytworzenia: 2019-02-19 22:37 Autor: katarzynap Data publikacji: 2019-02-19 22:37 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2019-02-19 Osoba modyfikująca: katarzynap