Przedszkole nr 87 w Warszawie

Farma "Cztery Pory Roku"

Drukuj
1 2 3

9 stycznia grupa Kotów wraz z grupą Biedronek wybrały się na wycieczkę autokarową na Farmę "Cztery Pory Roku" w Powsinie. Była to pierwsza tak daleka podróż naszych maluszków. Dzieci były ogromnie podekscytowane zwiedzaniem farmy. Podczas warsztatów malowały farbami ramki i wykonywały kwiaty z pianki, które już niedługo zostaną wręczone Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Po warszatatch plastycznych dzieci wybrały się na zwiedzanie farmy. Z radością obserwowały zwierzęta, które tam mieszkają: króliki, kozy, owce, świnie, indyki, kury i koguty. Te dzieci, którym nie brakowało odwagi mogły nie tylko pogłaskać wybrane zwierzęta, ale również je nakarmić. Sprawiło to najmłodszym wiele radości.


Data wytworzenia: 2019-02-19 22:06 Autor: katarzynap Data publikacji: 2019-02-19 22:06 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2019-02-19 Osoba modyfikująca: katarzynap