Dźwięki skrzypiec

13 grudnia w ramach projektu "Rodzic ekspertem" odwiedził nas kolejny gość. Tata Oli i Filipa odwiedził grupę Biedronek i Pszczółek. Szczegółowo opowiadał o swojej przygodzie ze skrzypcami. Jego nauka trwała aż 12 lat. Na zajęciach poznaliśmy budowę skrzypiec. Dużym zdziwieniem był dla nas fakt, że w tym instrumencie ukryta jest żabka, ślimak i guzik. Dowiedzieliśmy się, że skrzypce mają duszę, nie tylko w przenośni :) Spotkanie zostało uwieńczone dwoma kolędami. Dzieci pięknie śpiewały "Pójdźmy wszyscy do stajenki" oraz "Przybieżeli do Betlejem" do akompaniamentu Pani Justyny Ziółkowskiej - Czajki i gry naszego gościa. Pięknie dziękujemy za spotkanie!

Data wytworzenia: 2019-01-03 22:22 Autor: katarzynap Data publikacji: 2019-01-03 22:22 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2019-01-03 Osoba modyfikująca: katarzynap