Przedszkole nr 87 w Warszawie

Dzień Poczty Polskiej

Drukuj
1 2 3

Dzień Listonosza i Dzień Poczty Polskiej obchodzimy 18 października. Tego dnia grupa Pszczółek wybrała się na spacer do pobliskiej poczty. Dzieci miały okazję poznać zawartość torby listonosza oraz specjalne przyrządy, takie jak datownik. Zwiedziliśmy zaplecze Poczty, sortownię listów, stanowiska pracowników. Przedszkolaki kupiły znaczki i samodzielnie nadały listy. Naszą wizytę zakończyliśmy głośnym "Sto lat!" zaadresowanym do wszystkich pracowników Poczty i wręczyliśmy Pani Kierownik własnoręcznie wykonaną kartkę z życzeniami. 


Data wytworzenia: 2018-11-05 22:29 Autor: Paulina Tusińska Data publikacji: 2018-11-05 22:29 Osoba udostępniająca na stronie: katarzynap Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-05 Osoba modyfikująca: katarzynap